Freediving České Budějovice a okolí

VOLNOST, NEZÁVISLOST A VZRUŠENÍ


Termín: Připravujeme září 2024

Máte rádi pocit volnosti a nezávislosti? Baví vás šnorchlováni a chtěli byste zdokonalit vaší techniku? Potápíte se s přístrojem a chtěli byste vyzkoušet něco nového?

V takovém případě je freediving určen právě pro vás. Freedivingový kurz může absolvovat úplně každý, bez jakýchkoliv předešlých zkušeností s nádechovým či přístrojovým potápěním. Nádechové potápění v posledních letech nabývá na popularitě. Nároky na výstroj pro freediving jsou minimální, stačí vám maska, šnorchl, ploutve a můžete začít. Kurzy freedivingu vám pomůžou překročit vaše dosavadní zkušenosti s potápěním na nádech, dosáhnout času a hloubek o kterých se vám ani nezdálo. Pomůžeme vám zlepšit nádechové schopnosti a objevit tak skryté možnosti vašeho těla. Freedivingové kurzy probíhají ve výcvikovém systému SSI (Scuba School International) a po jejich skončení obdržíte mezinárodně uznávané certifikáty této školy.


Nabídka freedinvingových kurzů

PROZKOUMEJTE SVÉ LIMITY, PŘEKRAČUJTE JE A NAJDĚTE SVOU SKUTEČNOU SCHOPNOST V HLUBOKÉM MOŘI!

Kurz nádechového potápění pro úplné začátečníky. Může ho absolvovat úplně každý, bez jakýchkoliv předešlých zkušeností s nádechovým či přístrojovým potápěním.  

Kurz zahrnuje kurz SSI Freediving Pool a praktické lekce ve volné vodě do hloubky max. 20 metrů.

Skvělý způsob, jak začít vaše dobrodružství pod vodou. Vhodný je pro všechny věkové kategorie.