.

Specializované kurzy


Máte zájem o konkrétní specializaci či konkrétní lokalitu? Napište nám, domluvíme se.

Každý potápěč má své oblíbené vodní prostředí, jako např. potápění v noci a omezené viditelnosti, hloubkové potápění, potápění pod ledem, vrakové potápění.

Na bezpečné zvládnutí těchto podmínek naše partnerská škola Scuba School International (SSI) speciální potápěčské kurzy, které vás seznámí s potřebným vybavením a technikami potápění. Pokud si chcete váš ponor maximálně užít a přitom se nevystavovat žádnému riziku.

Nabízené specializace

Každý potápěč má své oblíbené vodní prostředí. Vyberte si své zaměření a staňte se v něm profesionálem.


Stres je hlavním faktorem vzniku nebezpečných situací při potápění. Záchranářský kurz SSI Stress & Rescue vás naučí nebezpečným situacím předcházet a v případě jejich vzniku je rychle řešit, a to jak na suchu, tak i pod hladinou.

Naučte se vše, co potřebujete k bezpečnému plánování a potápění s obohacenými směsmi vzduchu až o 40% kyslíku, a navíc získáte certifikaci SSI Enriched Air Nitrox Speciality. 

Potopte se v místech, která jen několik potápěčů prozkoumala před vámi. Získejte zkušenosti z potápění pod 30 metrů!

Staňte se lepším a sebevědomějším potápěčem, který vždy ví, kam jde, se specializací SSI Navigation. Dozvíte se, jak používat potápěčský kompas, přirozené navigační techniky a další.

Objevte různé stránky podvodního světa a seznamte se sním z úplně jiného pohledu, a to v noci!

Naučíme vás, jak se bezpečně a pohodově potápět z lodě, jak si vybrat potápěčské centrum a loď na vaší dovolenou, co uvážit při cestování s vaší kompletní výstrojí.

Díky správnému výcviku našich instruktorů a s novými zkušenostmi získanými při tomto speciálním kurzu potápění SSI Ice Diving se budete schopni bezpečně potápět pod ledem.  

Kurz potápění v suchém obleku Pro opravdového potápěče sezóna nikdy nekončí. Bylo by smutné nevyužít lepší viditelnosti v chladném období. Využijte náš Kurz potápění v suchém obleku.

Kurz Master Diver je poslední ocenění rekreačního potápění pro ty z Vás, kteří nechtějí pokračovat dál v profesionální dráze.