.
Potápění v Rakousku


Ledovcové jezero Attersee

NÁŠ TIP pro potápění v Rakousku!

Pichlingersee

Soukromý lom u města Lišov. Jasná volba u Českých Budějovic!

Kousek za hranicemi ČR naleznete nádherné lokality, které mají se pyšní nejen ideálními pdomínkami pro potápění s viditelností až 25m, ale rovněž i k jakékoli rekreaci.  Jezero je rájem jachtařů, plavců i potapěčů...

Attersee

JEDNO Z NEJHEZČÍCH RAKOUSKÝCH JEZER S NÁDHERNOU OKOLNÍ PŘÍRTODOU, REKREAČNÍM ZÁZEMÍM I  PODVODNÍMI POTÁPĚČSKÝMI ATRAKCEMI!


Popis lokality:

Největší jezero, které celou plochou leží v Rakousku, je zasazené jako klenot v půvabné rozmanité krajině. S plochou cca 48 km² a délkou cca 23 km představuje "hot spot" pro všechny milovníky potápění v Rakousku.

Neobvykle čistá voda umožňuje viditelnost až k 25 metrům!!!

Sestupte do hlubin jezera, jehož voda má stále kvalitu pitné vody, objevujte jedinečnou flóru a faunu, ponořte se do tajuplného světa. Potápění na Attersee zve k mnoha fascinujícím objevům. Na své si přijdou začátečníci stejně jako zkušení sportovní potápěči.


Zázemí a zajímavosti:

  • poloha: Rakousko, konkrétně Horní Rakousy v Alpách v pohoří Salzkammergutberge.
  • maximální hloubka: 171 m
  • 20 potápěčských lokalit na jednom jezeře!!!
  • ideální lokalita na výcvik potápěčských kurzů všech kategorií či zkušební ponory

Ne nadarmo patří jezero Attersee k nejznámějším a nejoblíbenějším místům pro potápění v Rakousku, pohádkový svět, který čeká na to, až ho objevíte a probádáte. Sestupte do hlubin jezera, jehož voda má stále kvalitu pitné vody, objevujte jedinečnou flóru a faunu, ponořte se do tajuplného světa s KWS.

Pichlingersee

JEZERO PŘÍMO U RAKOUSKÉHO LINZE!


Popis lokality:

Pichlingerské jezero je uměle vytvořená rekreační oblast na jihovýchodě města Linz, v okrese Ebelsberg. Zahrnuje jezero ke koupání, zelený pás s různými parkovišti, restauracemi a snack bary, dětskými hřišti a kempem.
Můžete vidět spoustu štiky a kapra. Pokud budete mít štěstí, potkáte velkého sumce. Ostatní ryby jsou síh, kapr, amur, tench, candát, úhoř a okoun. 


Nenašli jste svoji vysněnou lokalitu v naší nabídce? To ale neznamená, že na ni s námi a naším instruktorem nemůžete jet!