.
Potápění v Indonésii

Bali

Bali, známé jako Ostrov Bohů, je nejen místem nekonečných pláží, fascinující kultury a exotických chrámů, ale také domovem jednoho z nejúchvatnějších podvodních světů na planetě. Naše potápěčské centrum vás zve k objevování tajemství, která se skrývají pod hladinou tohoto magického ostrova. Ať už jste začátečník nebo zkušený potápěč, Bali má pro každého něco k nabídnutí.

Proč Potápění na Bali?

  • Bohatý Podvodní Život: Od pestrobarevných korálových útesů po vzácné druhy ryb a mořských živočichů, jako jsou manty a mořské želvy, Bali je rájem pro milovníky mořského života.
  • Různorodé Potápěčské Lokality: S více než 30 potápěčskými lokalitami, včetně vraků lodí, strmých stěn, jeskyní a útesů, nabízí Bali nekonečné možnosti pro objevování podvodního světa.
  • Celoroční Potápění: Díky tropickému klimatu je Bali ideálním místem pro potápění po celý rok. Nejlepší podmínky pro potápění jsou obvykle od dubna do listopadu, ale i v ostatních měsících můžete zažít úžasné potápěčské zážitky.
  • Potápěčské Kurzy a Certifikace: Nabízíme širokou škálu potápěčských kurzů, od základních SSI kurzů pro začátečníky až po pokročilé certifikace. Naši zkušení instruktoři vás bezpečně provedou každým krokem vaší potápěčské cesty.


Bali - Volný Termín v 2024

7. - 18. listopadu 

(odlet 6.11. - přílet 19.11.)

až 24 ponorů!!!


CENA (Kč):

32.700,- / 36.600,- potápěč

19.900,- / 23.800,- nepotápěč

Dle zvolené úrovně apartmánu (Monkey / Relax)


*Cena je bez letenek.

Aktuálně se prodávají za 24.000,- Kč

(aerolinky Emirates: Praha - Dubaj - Denpasar)


+420 601 590 187 / diving@kws-sports.cz