.Pokročilý kurz AOWD

CHCETE ZŮSTAT DELŠÍ DOBU V HLOUBCE, DOSTAT SE DO VĚTŠÍ HLOUBKY NEBO OBJEVIT DOSUD NEPOZNANÉ?


Pokračujte ve svých dobrodružstvích a získejte dovednosti a zkušenosti, které potřebujete k potápění na nejlepších potápěčských lokalitách na světě, s pokročilými výcvikovými programy SSI. Ať už máte jakoukoli vášeň, máme specializovaný kurz pro vaše potřeby.

Informace o kurzu:

Pokud jste absolvovali Základní kurz potápění Open Water Diver a chcete prohloubit vaše potápěčské znalosti a dovednosti, je zde pro vás připraven kurz potápění pro pokročilé Advanced Adventurer nebo-li AOWD.

V tomto kurzu si vyzkoušíte 5 různých specializovaných ponorů, které vám mohou pomoci v rozhodování, jakému potápění se nadále věnovat. Můžete si vybrat z jakýchkoliv specializací SSI, přičemž my doporučujeme kurz hloubkového potápění, kurz podvodní navigace, kurz potápění v noci a omezené viditelnosti, kurz vrakového potápění a kurz potápění z lodě.

Kurz pro pokročilé Advanced Adventurer má za cíl z vás udělat sebejistějšího potápěče, který je lépe připravený na potápění ve volné vodě. Pokud si zvolíte specializaci hloubkového potápění, získáte znalosti a dovednosti k provádění ponorů do hloubky až 30 metrů.

Pokud se rozhodnete absolvovat některou ze specializací SSI, které jste si v rámci tohoto kurzu vyzkoušeli, tento ponor se vám započítá do vaší certifikace.

Tento kurz je ekvivalentem kurzů Advanced Open Water Diver u některých potápěčských škol, např. PADI. 

Účastníci kurzu mají 10% slevu na nákup zboží značky Camaro, Scubapro a Mares po dobu 3 měsíců od zaplacení kurzu.


Máte jedinečnou možnost se specializovat přímo na oblasti potápění, které Vás nejvíce zajímají. Za každou specializaci Vám bude vystavena plastová mezinárodně platná certifikace. 

Podívejte se na naši nabídku Speciálních potápěčských kurzů SSI.

Po obdržení 4 certifikací za Speciální potápěčské kurzy a absolvování 24 ponorů, Vám bude ZDARMA vystavena potápěčská certifikace za Pokročilý potápěčský kurz AOWD, na které jsou uvedeny všechny 4 Vámi absolvované Speciální potápěčské kurzy !!!!

Pokročilý potápěčský kurz AOWD vám zpřístupní cestu k dalším specializacím v potápění (zejména Kurz Stress & Rescue) a budete moci absolvovat Master Diver kurz.


Cena: 10 490,- Kč